سومین کنگره سلامت دهان و اپیدمیولوژی


عرض سلام و ادب خدمت اساتید و همکاران گرامی سومین کنگره سلامت دهان و اپیدمیولوژی همزمان با جشنواره محصولات بهداشت دهان و پیشگیری در تاریخ 2و 3 اسفند 1396 در محل دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط انجمن سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی  برگزار خواهد شد.

 مهلت ارسال مقاله براي كنگره  از 15 آذر ماه تا 15 دی 1396 است. خلاصه مقالات بايد در قالب یک فايل  word تهیه شود و بصورت فایل پیوست به ايميل "3oralhealthcong@gmail.com " ارسال شود.
مهلت ارسال مقالات به درخواست همكاران تا ٢٥ ديماه تمديد شد.

 از ارسال خلاصه مقاله در متن ایمیل خودداری فرمایید.

 خلاصه مقالات بايد شامل: 1.عنوان مطالعه ، نویسندگان و وابستگی سازمانی ایشان ٢.مقدمه وهدف ٣.روش کار٤.يافته ها ٥.نتايج  6. کلید واژه ها و شامل حداکثر 300 کلمه باشد. نویسنده مسوول باید با * مشخص گردد. 

حتی المکان عناوین مرتبط با محور و اهداف کنگره ارسال نمایید. البته پانلی برای مقالات غیر محور کنگره که ارزشمند هستند نیز در نظر گرفته شده است. حتما يكي از نويسندگان مقاله بايد از اساتید و یا متخصص  باشد. 

شماره نظام پزشکی، شماره ملی  و آدرس ایمیل ارائه کننده و نیز نوع ارائه مورد درخواست(سخنرانی-پوستر) نیز باید بعد از کلیدواژه ها قرار بگیرد. بازه ثبت نام ازاول بهمن تا 20 بهمن 1396 می باشد. 

در صورت ثبت نام بعد از 20 بهمن به هزینه ثبت نام 20 هزار تومان افزوده خواهد شد.

 وجه ثبت نام به شماره حساب 4564039807 يا شماره كارت ٦١٠٤٣٣٧٨٩٥٨٩٤٢٦٧به نام انجمن سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی واریز شده و رسید ان به همراه نام، نام خانوادگی شماره ملی و شماره نظام پزشکی فرد به تلگرام کنگره به شماره  09331086540 ارسال گردد.

 هزینه ثبت برای دانشجویان 70 هزار تومان، دندانپزشکان عمومی 100 هزارتومان و متخصصین و دکتری تخصصی 120 هزارتومان است. سوالات احتمالی خود را با تماس با شماره تلفنهای 88015960 021 در ساعت اداری و یا ارسال پیام به تلگرام کنگره به شماره 09331086540 مطرح فرمایید.

 لطفا در مورد کنگره به اطرافیان خود اطلاع رسانی فرمایید.

اهداف و محورهای کنگره:
آشنا ساختن عموم مردم و دندانپزشکان با طیف وسیع محصولات مرتبط با حفظ و ارتقا سلامت دهان
تاکید بر موضوع پیشگیری از بروز پوسیدگی دندان و بیماریهای بافتهای نگهدارنده دندان
معرفی محصولات استاندارد و با کیفیت آموزشی و بهداشتی
ایجاد بستر مناسبی برای ارتباط صنعت ، دانشگاه و بازار
ایجاد محیطی برای تعامل فکر، ایده و عمل در زمینه سلامت دهان و دندان


شاخه مطلب  


اخبار سایت | ارسال نظر: 0 |  نسخه مناسب برای چاپ